O nás

Portál Insolside je výsledkem spolupráce společností Wolters Kluwer a REALGATE CAPITAL. Odbornými konzultacemi přispěla ke vzniku portálu rovněž Advokátní kancelář ŽIŽLAVSKÝ, specialisté na insolvenci s více než 25letou praxí a vítěz ankety Právnická firma roku 2015 v kategorii Restrukturalizace a insolvence.


Wolters Kluwer 

je předním světovým poskytovatelem informačních řešení v oblasti práva, daní, účetnictví, financí, auditu, řízení rizik a zdravotnictví. Wolters Kluwer vytváří přidanou hodnotu tím, že spojuje informace, hluboké znalosti a technologie s cílem poskytnout zákazníkům řešení, která zlepšují jejich kvalitu a efektivitu. Odborníci se na nás obracejí, když potřebují spolehlivé informace k tomu, aby mohli poskytovat lepší servis svým klientům.

Na českém trhu je společnost Wolters Kluwer známa jako poskytovatel řešení ASPI, informačního systému pro správu advokátní kanceláře KLEOS, informačních portálů a vydavatel knih a časopisů v oblastech práva, daní, účetnictví, PaM, bezpečnosti práce a školství.

Wolters Kluwer – když si musíte být jistí.


REALGATE CAPITAL

je společnost specializující se na poskytování odborného právně-ekonomického poradenství, která působí na českém trhu již od roku 2002. Jedním z hlavních oborů podnikání je poskytování poradenství společnostem, které jsou bezprostředně ohroženy úpadkem či se nacházejí ve finanční tísni. Našim klientům pomáháme učinit strategická rozhodnutí s cílem minimalizovat rizika úpadku a optimalizovat fungování společnosti. Příkladem typických aktivit, kterými pomáháme našim klientům, jsou rozhodovací analýzy, případové studie, krizové poradenství či analýzy trhu.

Mezi další obory podnikání patří poradenství v oblasti externího financování, daní a účetnictví.

REALGATE CAPITAL – cesta k finanční stabilitě.